فرهنگی

حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو

از {{model.count}}

نوع کیف را انتخاب نموده و برای مشخص کردن رنگ کیف در قسمت توضیحات سفارش پیغام بگذارید.

انتخاب نوع:
انتخاب نوع را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
120,000
110,000 تومان
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

تذکر: کیف دلخواه خود را می توانید در هنگام سفارش انتخاب نموده و برای مشخص کردن رنگ کیفهای دارای تنوع رنگی در قسمت توضیحات سفارش پیغام بگذارید. در غیر این صورت رنگ کیف برحسب موجودی گذاشته خواهد شد، مدل و رنگ آن‌ها ممکن است با عکس گذاشته شده کمی تفاوت داشته باشد.

حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو

حضرت آیت الله بهجت(قدس سره) جهت حفظ شدن از بلایا و بیماری، دفع آزار جن ،   باطل شدن سحر و طلسم و موارد مشابهی مانند خواب های پریشان یا اختلافات   خانوادگی، توصیه مؤکد به همراه داشتن حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده   بر پوست آهو داشتند. البته توصیه می‌فرمودند بهتر است به بازوی دست راست   بسته شود.لذا باتوجه به سوء استفاده بعضی سودجویان در بازارهای اینترنتی و   درخواست گسترده مخاطبین و علاقه‌مندان، با پیگیری مسئولین این فروشگاه،  حرز  امام جواد علیه السلام نوشته شده بر پوست آهو از افراد معتبر و مورد  وثوق  تهیه شده و ارائه می‌گردد. تا ضمن در دسترس قرار گرفتن نسخه مورد  وثوق این  حرز برای مخاطبان و علاقمندان، امکان عمل به این دستورالعمل حضرت  آیت‌الله  بهجت نیز فراهم گردد.

بدیهی  است توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بزرگان دین، به اذکار و ادعیه و یا همراه  داشتن حرز برای رفع مشکلات و بیماری‌ها، به‌معنای بی‌توجهی به اصول بهداشتی  و یا نادیده گرفتن توصیه‌ها و دستورات پزشکی برای درمان این امراض نیست.  بلکه دعاکردن به‌نوعی بهره‌گیری از اسباب غیر مادی در کنار اسباب مادی برای  درمان بهتر و کامل‌تر بیماران است، و این دو مکمل یکدیگرند. آیت‌الله بهجت  نیز به گفته بیت معظم‌له، در ابتلائات و بیماری‌های جسمی، همواره خود را  ملزم به رعایت توصیه‌های پزشکان متخصص می‌دانستند. بنابراین توجه به اصول  بهداشتی و توصیه‌های پزشکی، همراه با دعا برای رفع بیماری‌ها و مشکلات،  ضروری است.

حرز امام جواد علیه‌السلام چیست؟

«حرز»  در معنای لغوی یعنی ذکر یا دعا یا شیئی که انسان برای محافظت از چشم زخم  یا دشمن و یا خطر، همیشه همراه خود دارد. حرز مانند حجاب و پرده‌ای است که  انسان را از خطرات حفظ می‌کند و می‌تواند گاهی ذکر خدا و گاهی یک شیء باشد،  اما اگر فقط دعا باشد به آن «تعویذ» نیز گفته می‌شود.

درمنابع  روایی شیعه، حرزهای مختلفی از ائمه علیهم‌السلام نقل شده است؛ مانند حرز  حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، حرز یمانی منسوب به امیرالمومنین علیه‌السلام،  حرز حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها و… . در این میان حرز امام جواد  علیه‌السلام از سایر حرزها معروف‌تر است و یکی از شرایط آن این است که روی  پوست آهو نوشته شود. [١]

لازم به ذکر  است وجود سحر، جادو و یا حتی چشم زخم، از  اموری است که در آیات قرآن کریم و  روایات متعدد از ائمه علیهم‌السلام به آن اشاره شده است.

یکی  از توصیه‌های مؤکد حضرت آیت‌الله بهجت برای در امان ماندن از بلایا و  بیماری‌ها، دفع آزار شیاطین و اجنه، رفع اختلاف بین زوجین، درمان خواب‌های  پریشان، باطل‌کردن سحر و طلسم، دفع حسادت و ... به همراه داشتن حرز امام  جواد علیه السلام است. این حرز بر پوست آهو نوشته می‌شود و به توصیه معظم  له بهتر است به بازوی دست راست بسته شود.

ایشان  در خصوص برطرف شدن سحر یا طلسم، علاوه بر همراه داشتن حرز امام جواد علیه  السلام، به چند دستورالعمل دیگر هم سفارش می‌فرمودند که در کتاب بهجت  الدعاء (مجموعه ادعیه، اذکار و دستورالعمل های عبادی حضرت آیت الله بهجت)  صفحه ٣۴٨بدان اشاره شده است:

١. قرآن کوچکی، همیشه همراه داشته باشید.
٢. معوذتین(سوره‌های فلق وناس) را بخوانید و تکرار نمائید.
٣. آیة الکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمایید.
۴. چهار قل را بخوانید و تکرار نمائید خصوصا وقت خواب.
۵. درمواقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگویید.
۶. روزی ۵٠ آیه از قرآن کریم را باصدای نسبتاً بلند بخوانید.

برای دیدن فیلم سخنان آیت‌الله بهجت درباره حرز امام جواد علیه‌السلام اینجا را کلیک کنید

گزیده‌ای از پرسش‌ها و پاسخ‌های آیت‌الله بهجت که در آن به همراه داشتن حرز امام جواد علیه‌السلام تأکید داشته‌اند:

سؤال: خانمی خواب‌های پریشان می‌بیند و شب‌ها وحشت می‌کند، چه‌کار کند؟

جواب:  قبل از اینکه بخوابد چهارقل (سوره‌های کافرون، توحید، فلق و ناس) را  بخواند. در بیداری هم مُعَوِّذَتَیْن (سوره‌های فلق و ناس) را زیادتر  بخواند. اگر پیدا کرد، حرز جواد را بگیرد و به بازویش ببندد.

◾️◾️◾️

سؤال: برای دفع حسادت از کسی که به او حسادت می‌ورزند و اذیتش می‌کنند، چه کار کنیم؟
آقا:  معوذتین را زیاد بخواند. چهار قل را در وقت خواب زیاد بخواند. اگر بتواند،  حرز جواد را تحصیل بکند، به دستش ببندد، یا در بغلش بگذارد [و همراه داشته  باشد].

◾️◾️◾️

سؤال:  در خواب، شیطان را می‌بینیم. اذیتم می‌کند، و با او می‌جنگم. بعد، از خواب  [هم] فریاد می‌زنم، و خانوادم خیلی می‌ترسند. در خواب چهره وحشتناکی از آن  می‌بینم.
آقا: قبل از خوابیدن باید چهار قل و آیت الکرسی و این [اذکار]  را بخواند. و اگر توانست حرز جواد را هم [داشته باشد و] به خود متصل کند.  اگر توانست قرآن‌های کوچک را [با خود] در بغلش حمل بکند.

◾️◾️◾️

سؤال: بنده خدایی به شما زنگ زدند، برای اینکه اجنه او را اذیت می‌کردند و [با خود] می‌بردند. [این مشکل] راه چاره‌ای دارد یا نه؟
آقا:  معوذتین را زیاد بخواند. حرز جواد را به بازویش ببندد، یک قرآن کوچک هم در  بغلش باشد. همه اینها را نیت کند. طوری نیست. معوذتین زیاد، چهار قل در  وقت خواب زیاد، حرز جواد را [هم همراه] خود داشته باشد. قرآن کوچکی هم در  بغلش باشد.

◾️◾️◾️

سؤال:  هفت سال پیش ازدواج کردیم دو سال اول هیچ مشکلی نداشتیم الان زندگی‌مان  سخت شده است، تصمیم طلاق داریم. آیا سحر و جادویی شده است؟
آقا: سحر و  جادو را کار نداشته باشید. معوذتین، چهار قل [و این اذکار] را وقت خواب  بخوانید. فقط چیزی که هست اگر شد حرز جواد را حصن [و مایه حفظ] خود قرار  دهید و در بازویتان ببندید. و صدقه هم زیاد بدهید، به افراد متعدد.

◾️◾️◾️

سؤال: بچه دوساله‌ای هست، که چیزهای نامرئی می‌بیند. پدر و مادرش نمی‌بیند، اما می‌ترسند. باید چه کنند؟
آقا:  همین حرز جواد را به بازویش ببندند. قرآن کوچکی هم در بغلش بگذارند.  معوذتین و چهار قل را هم یادش بدهند، مخصوصاً وقت خواب [این اذکار را  بخواند].

کد محصول:
7001.01
وزن:
50 گرم
402 روز پیش

سلام علیکم بعضی متون یکی از شرایط حرز رو وجود استوانه نقره بیان کردند، چقدر این مطلب صحت داره؟

401 روز پیش

سلام. صبح شما بخیر. ما براساس نظر حضرت آیت الله بهجت(ره) حرز را فقط همراه با بازوبند یا گردنی ارسال می‌کنیم (بسته به تمایل مشتری) البته نظر آیت الله بستن حرز بر روی بازو و همراه داشتن حرز بوده است. ارادتمند شما

387 روز پیش

با سلام نظر آیت الله بهجت همراه داشتن حرز و بستن بر روی بازو راست بوده و ایشون در مورد ظرف نقره چیزی نفرمودن. ارادتمند شما

387 روز پیش

سلام خداقوت نماز برای حرز امام جواد خوانده شده است؟

387 روز پیش

سلام روزتون بخیر باشه. طبق نظر آیت الله بهجت(ره) صرف همراه داشتن حرز مورد نظر ایشون بوده. و نماز مستحبی می‌باشد. در صورتی که خودتون تمایل داشتید بخوانید و هر شخص باید خودش بخواند. ولی آیت الله نظرشون همراه داشتن حرز بوده. ارادتمند شما

387 روز پیش

با سلام حضرت آیت الله بهجت نظرشون صرف همراه داشتن حرز بوده و ایشون تأکیدی برای خواندن نماز نداشتن و مستحبی است. در صورت صلاحدید خودتان می‌توانید نماز را بخوانید. ارادتمند

357 روز پیش

حرز کبیر هست یا صیغر؟

356 روز پیش

سلام حرز کبیر هست

321 روز پیش

سلام وقتتون بخیر
میخواستم این حرز رو تخیه کنم ان شاالله
ولی شنیدم که میگن (باید روی پوست آهو و در داخل لوله نقره نگهداری شود و روی لوله نقره دعای مخصوص (یا مشهورا فی السماوات…) نوشته شده باشد. لوله نقره را داخل بازوبند گذاشته و آن را به بازوی دست راست خود ببندید)
حرز سایت حرز کبیر روی پوست آهو هست؟
و اینکه باید حتما لوله نقره با ذکر روش باشه؟ اگر بله واجبه یا تاثیرش رو بیشتر میکنه شما نمیارین در سایت؟
روی چرم بازوبند سایت داخل یا بیرونش ذکری یا سوره ای نوشته شده؟
ممنون میشم جواب بدین

320 روز پیش

سلام وقتتون بخیر. در مورد لوله نقره ای آیت‌الله بهجت هیچ فرمایشی نداشتن و ما فقط نظر ایشون رو رعایت میکنیم حرز موجود در این فروشگاه برروی پوست آهو نوشته شده، و نظر آقا همراه داشتن حرز و بستن برروی بازو بوده و ما بسته نقره‌ای بدلیل اینکه هیچ سند و روایت معتبری نداره، تهیه نکردیم، در خدمتم

313 روز پیش

سلام وقت بخیر
آیا اسم شخص داخل حرز نوشته میشه؟

311 روز پیش

سلام روزتون بخیر حرز به اسم شخص نوشته نمیشه و هرکسی که همراه داشته باشه انشالله از فواید اون بهره مند میشه. ارادتمندم

256 روز پیش

سلام علیکم آیا با دعا که به بازو بسته شده بدون وضو باشیم یا به دستشویی برویم مکروه یا گناه می باشد چه اعمالی در این خصوص گناه یا مکروه می باشد ؟ یا سوالی دیگر در مواقع انعقاد نطفه و بچه دار شدن یا همبستر شدن (روابط زناشویی ) به بازو داشتن این دعا خوب است یا خیر و گناه می باشد.؟برای دفع شیاطین در این مواقع مورد سوال هم می باشد.

245 روز پیش

با سلام عرض معذرت بابت پاسخ دیر به سوال شما. هیچ موردی نداره و همیشه باید همراهتون باشه هیچ منعی نداره

245 روز پیش

سلام
آیا حرز بصورت چاپی هست یا خطی با دست ؟ و اینکه بعضی جاها بعضی خطوط و علایم وسط حرز نوشته شده آیا این درسته ؟

245 روز پیش

سلام. حرزی که ما تقدیم می‌کنیم بصورت دست‌نوشته هست، بله نوشته داخلش درست هست. در خدمت شما هستیم

225 روز پیش

انشاالله موفق باشید

169 روز پیش

سلام
بنده دو سال قبل یه حرز تهیه کردم اما مدتیه احساس می کنم خیلی کم اثر شده، باید مجددا تهیه کنم یا راهی هست که همین رو مجددا بشه اثرگذار کرد؟ همچنین اگه دعا رو بجای بازو در گردن آویزان کنیم تفاوتی دارد؟

169 روز پیش

با سلام، طبق فرمایش آیت‌الله بهجت بستن بروی بازو خیلی بهتر هست، و فکر نمی‌کنم دعا کم اثر بشه با اگر تصمیم به تهیه مجدد داشته باشید در خدمت شما هستیم

165 روز پیش

سلام وقت بخیر آیا تهیه یک عدد حرز برای کل خانواده کفایت می کند یا باید به تعداد تهیه گردد

165 روز پیش

سلام روزتون بخیر برای هرشخص باید همراهش باشه

161 روز پیش

سلام خواندن نمازش واجبه یانه؟ قبلا هم سوال کردم مثل اینکه ثبت نشده .دیروز به دستم رسید. اگه واجبه اونجا کسی هست هزینه رو بدین به نیتمون بخونن؟

159 روز پیش

سلام روزتون بخیر ببخشید اگر تأخیر در پاسخگویی شد، نه نمازش مستحب هست، درصورتی که شما خواسته باشید باید خودتون بخونید، ولی کلا مستحبی هست

138 روز پیش

سلام حرز حتما روی پوست آهو هست یا پوست گوسفند؟

137 روز پیش

سلام روزتون بخیر، روی پوست آهو هست با رعایت آداب نگارش

111 روز پیش

سلام آیا مورد نگارش حرز بر روی پوست آهوی شش ماه( تهامه) رو رعایت کردید؟

111 روز پیش

جناب‌ آقای جمشیدی، در مورد مسئله‌ای که فرمودید اطلاعی که بنده از موضوع دارم، محلی که حرز امام جواد(ع) در حال حاضر تهیه میشه، شخصی هست که در زمان حیات خود مرحوم آیت الله بهجت(ره) تهیه میشده، و کماکان از همان محل تهیه میشه، اطلاعی در مورد جزئیات ندارم. ارادتمند شما

79 روز پیش

سلام
،آیا سفارش و بشتن حرز آداب خاصی دارد؟؟ ،من سفارش دادم ولی از آدابش اطلاعی ندارم

79 روز پیش

جناب آقای حسینی با عرض سلام و آرزوی سلامتی برای شما. جهت استفاده از حرز فقط کافیه که همیشه همراه شخص باشه. ارادتمند شما

72 روز پیش

با سلام و خداقوت
قصد خرید حرز امام جواد(ع) رو داشتیم
بازوبند چرم موجود نبود میشه لطف کنین کی موجود میشه تا خرید رو ثبت کنیم؟

72 روز پیش

سلام خدمت شما، بازوبند چرم دکمه‌دار هست میتونید خرید کنید. اگه منظورتون بازوبند چرم نوشته‌دار هست که میتونید بازوبند نوشته‌دار فوم انتخاب کنید که جنسش خیلی خوب هست. در خدمت شما هستیم

62 روز پیش

باسلام
خطی که روی حرز نوشته شده چه نوع خطی می باشد من حرز قبلا دوبار تهیه کردم و همشون مثل هم هستند ،اشکال و خط نوشتار
این آداب معین هست که همه حرز ها شکل هم هستند ؟

62 روز پیش

سلام روزتون بخیر. در مورد حرز از زمان مرحوم خود آقا از محل خاصی تهیه میشد که کماکان از همان محل تهیه میشه.

62 روز پیش

و مطمئنا مورد تایید ایشون بوده

61 روز پیش

سلام این حرز امام جواد معتبر هست

60 روز پیش

سلام خدمت شما خواهر محترمه، بله معتبر هست انشاالله

56 روز پیش

سلام وقتتون بخیر ٫ برای نوزاد دختر قصد سفارش حرز رو دارم ٫ باید نماز حرز توسط پدر یا مادر خونده بشه؟
بین بسته بندی های شما کدوم مناسب نوزاد هستش؟ گردن آویز یا موارد دیگه؟

56 روز پیش

سلام روزتون بخیر. حضرت آیت الله بهجت در مورد خوندن نماز چیزی نفرمودن. و برای فرزند کوچیکتون میتونید گردنی چرم انتخاب کنید. فقط در قسمت توضیحات بنویسید سایز کوچک که داخل بسته بگذاریم. یا به صورت تلفنی با شماره 025 کد قم و شماره 37833371 تماس بگیرید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی

ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی

ارسال پستی کالا به سراسر ایران
قیمت مناسب

قیمت مناسب

تا سقف 20% تخفیف
امکان پرداخت الکترونیکی

امکان پرداخت الکترونیکی

از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب
ضمانت محصول و بازگشت وجه

ضمانت محصول و بازگشت وجه

بازگشت وجه بدون قید و شرط